Uwaga kierowcy, firma wykonująca remont linii kolejowej Wałbrzych - Jelenia Góra zamknęła kolejną drogę w Marciszowie.
Nie można wjechać w ul. Nadrzeczną od ul. Stawowej (od strony tartaku). Trwa frezowanie nawierzchni przy przejeździe kolejowym.
W ul. Nadrzeczną można wjechać tylko z drugiej strony, od nowego mostu, a więc prawie przy zamkniętym przejeździe kolejowym na byłej drodze nr 5. Objazd nie został jednak oznakowany w terenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze