Trwa zwycięska seria trampkarzy MKS Chełmsko Śląskie. Wczoraj młodzi piłkarze rozegrali spotkanie z Pub-Golem jelenia Góra.
Piłkarze MKS-u pozostali niepokonani w tym sezonie. Z Pub-Golem wygrali 5:3.
Bramki dla MKS-u strzelali: Wojtek Majewski, Gracjan Jabłonka, Hubert Łojko, Kacper Stawarz, Gol samobójczy
fot. facebook / MKS Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze