Dzisiaj (środa, 10 lipca) zawalił się strop w jednym z niezamieszkałych budynków w Lubawce.
Ratowników zaalarmowali sąsiedzi, którzy usłyszeli huk i zobaczyli kłęby pyłu wydobywające się z opuszczonego budynku przy ul. Świerczewskiego. Pierwszy na miejscu był patrol policji. Przez otwór drzwiowy zobaczyli zawalony strop. Teren sprawdzili strażacy. Pod gruzami nikogo nie znaleźli.
Budynek jest własnością prywatną. Strażacy przekazali go właścicielowi i nakazali zabezpieczenie terenu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze