W sobotę policjanci, weterynarz i członkowie stowarzyszenia Zwierzaki Bezdomniaki interweniowali w Czadrowie. Na terenie jednej z posesji znaleziono zaniedbane i martwe zwierzęta.
Zobacz także:
Członkowie stowarzyszenia wrócili w to samo miejsce, aby sprawdzić, w jakim stanie jest pozostawiona właścicielom suczka. Ponownie potrzebna była interwencja powiatowego lekarze weterynarii oraz policji. Kolejny pies został odebrany i trafił pod opiekę stowarzyszenia. Podczas interwencji zabrane zostały dwa psy i cztery koty.
Po interwencja w Czadrowie Stowarzyszenie założyło zbiórkę na portalu Pomagamy Zwierzakom - https://www.pomagamyzwierzakom.pl/cmxsmghmdp
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze