Mieszkańcy Kamiennej Góry wskazują kolejne miejsca, w których występuje problem zalegających śmieci. Tym razem zdjęcie wykonane zostało na podwórku między ulicami Piastowską, R. Traugutta i M. Skłodowskiej-Curie.
To kolejne miejsce na terenie Kamiennej Góry, w którym zalegają śmieci. W ubiegłym tygodniu o problemie mówił burmistrz Janusz Chodasewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze