Reklama

Kolejna awaria

Pojazd z 1987 roku po raz kolejny odmówił posłuszeństwa strażakom z Chełmska Śląskiego. Jedna z najdalej wysuniętych jednostek OSP będących w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym pozostała bez podstawowego wozu.

 

Star 244 z 1987 roku sprawia coraz więcej problemów. Jak informują strażacy sami nie nadążają już z naprawami. Instalacja wodna pojazdu z lat 80" uległa korozji i rozszczelnieniu. 25 kwietnia awarii uleg system zasilania wodnego. Pojazd został wycofany z podziału.

Awaria nastąpiła podczas ćwiczeń na terenie Dofama Thies.

W grudniu 2017 roku do jednostki trafił używany lekki pojazd Mitsubishi L200 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama