W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił dzisiaj (sobota, 26 stycznia) zespół śpiewaczy Olga. Grupa obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia.
Grupa zaprezentowała koncert kolęd. Wystąpiły również wnuczki jednej z członkiń Olgi. Jubileuszowy koncert był okazją do złożenia życzeń i wręczenia kwiatów.
Od kilkunastu lat zespół Olga związany jest z Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Na czas remontu siedziby tej instytucji, próby przeniesione zostały do Muzeum Tkactwa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze