Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie "Kolędy i Pastorałki".
- Uczestnicy naszego konkursu mogą występować w zespołach składających się z minimum dwóch, a maksymalnie pięciu osób. Ocenimy: warunki wokalne młodych wykonawców, dobór repertuaru, wyraz artystyczny. Zwycięzcy otrzymają świąteczne upominki ? mówi instruktor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Justyna Drapała.
Na zgłoszenia WOK czeka do 16 grudnia. Konkurs rozpocznie się 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Broniewskiego 65a (Piaskowa Góra).
Więcej informacji na stronie wok.walbrzych.pl. Tam również są do pobrania: regulamin konkursu i karta zgłoszeń.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze