Reklama

Kolędy i Pastorałki

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie "Kolędy i Pastorałki".


- Uczestnicy naszego konkursu mogą występować w zespołach składających się z minimum dwóch, a maksymalnie pięciu osób. Ocenimy: warunki wokalne młodych wykonawców, dobór repertuaru, wyraz artystyczny. Zwycięzcy otrzymają świąteczne upominki ? mówi instruktor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Justyna Drapała.

Na zgłoszenia WOK czeka do 16 grudnia. Konkurs rozpocznie się 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Broniewskiego 65a (Piaskowa Góra).

Więcej informacji na stronie wok.walbrzych.pl. Tam również są do pobrania: regulamin konkursu i karta zgłoszeń.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama