Grupa radnych gminy Lubawka powołała klub radnych. W jego skład wchodzą radni wybrani z różnych komitetów wyborczych. Klub powołało dziewięcioro radnych.
Przewodniczącym klubu został Mariusz Głód, członkami klubu radnych są Ewa Garbień, Izabela Stawarz-Lubiak, Andrzej Ptaszkowski, Piotr Wiktorowski, Mariusz Zbrzyzny, Wiesław Król, Krzysztof Jawor, Michał Ołdak.
Klub nosi nazwę Solidarni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze