Padający deszcz i topiący się śnieg pokazały jak niepraktycznym rozwiązaniem są konstrukcje zamontowane na ul. Jeleniogórskiej, na drodze krajowej nr 5.
Latem na odcinku ul. Jeleniogórskiej przy szkole i parkingu zamontowane zostały garby utrudniające przekraczanie pasów i jazdę po powierzchniach wyłączonych z ruchu. Niestety nie poprawiono odwodnienia jezdni na tym odcinku.
W efekcie przejeżdżające samochody tworzą fontanny brudnej wody, które zalewają chodnik i osoby po nim idące. Przed modernizacją część kierowców omijała kałużę, wjeżdżając na powierzchnię wyłączoną. Teraz nikt się na to nie decyduje.
UL. Jeleniogórska to część drogi krajowej nr 5.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze