Centrum Kultury zaprasza na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła, który odbywać się będzie od 14 do 16 grudnia.
Kiermasz otwarty zostanie 14 grudnia o godzinie 16.00. Wystąpią zespół Olga i Karolina Ryter.
Kiermasz czynny będzie 15 i 16 grudnia w godzinach 11.00-17.00.
Kiermasz odbywać się będzie w Galerii Centrum (ul. Kościuszki 4, Kamienna Góra)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze