W piątek 18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się Wakacyjny Kiermasz Charytatywny.
Szkolna Grupa Wolontariuszy ?Świetliki? zbierała w ten sposób pieniądze na leczenie i rehabilitację Alana, ucznia SP2, który doznał poparzeń w wyniku porażenia prądem.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zgromadzić 5878 złotych.
Datki na rzecz chłopca można również wrzuć do puszek, które znajdują się w wielu sklepach i punktach usługowych w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze