Już za miesiąc na boiska wrócą piłkarze klasy okręgowej. Olimpia Kamienna Góra pierwszy mecz zagra u siebie.
Sezon 2025/26 piłkarze klasy okręgowej rozpoczną w weekend 9-10 sierpnia. W pierwszej kolejce Olimpia podejmować będzie Orła Mysłakowice. Runda jesienna ma się zakończyć w weekend 15-16 listopada.
W tym sezonie w klasie okręgowej zagają: Lechia Piechowice, GKS Warta Bolesławiecka, GKS Raciborowice, Włókniarz Mirsk, Olimpia Kamienna Góra, KS Łomnica, Victoria Jelenia Góra, Włókniarz Leśna, Apis Jędrzychowice, Nysa Zgorzelec, Chrobry Nowogrodziec, Orzeł Mysłakowice, Hutnik Pieńsk, Gryf Gryfów Śląski, LZS Kościelnik, BKS Bobrzanie Bolesławiec.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze