Reklama

Kiedy zagra okręgówka?

Już za miesiąc na boiska wrócą piłkarze klasy okręgowej. Olimpia Kamienna Góra pierwszy mecz zagra u siebie.

Sezon 2025/26 piłkarze klasy okręgowej rozpoczną w weekend 9-10 sierpnia. W pierwszej kolejce Olimpia podejmować będzie Orła Mysłakowice. Runda jesienna ma się zakończyć w weekend 15-16 listopada.

W tym sezonie w klasie okręgowej zagają: Lechia Piechowice, GKS Warta Bolesławiecka, GKS Raciborowice, Włókniarz Mirsk, Olimpia Kamienna Góra, KS Łomnica, Victoria Jelenia Góra, Włókniarz Leśna, Apis Jędrzychowice, Nysa Zgorzelec, Chrobry Nowogrodziec, Orzeł Mysłakowice, Hutnik Pieńsk, Gryf Gryfów Śląski, LZS Kościelnik, BKS Bobrzanie Bolesławiec.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: 90minut.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama