Koło Gospodyń Wiejskich Wesołe Babki w Pisarzowicach przygotowało dwu minutowy film podsumowujący niespełna trzyletnią działalność koła. Film bierze udział w III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta.
Pisarzowiczanki na filmie prezentują jak może wyglądać nowoczesne Koło Gospodyń Wiejskich. Panie jeżdżą na traktorach, planują wycieczki, opalają się na pokrytym śniegiem stoku. Biorą udział w wycieczkach, a także pomagają.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze