Już wkrótce będzie można obejrzeć kolejne przedstawienie Zespołu Teatralnego Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze. Premiera odbędzie się w auli "ogólniaka".
W tym roku zespół zaprezentuje przedstawienie "Zanim wystygnie kawa..." Scenariusz powstał na podstawie powieści Toshikazu Kawaguchi. Reżyserem tradycyjnie jest Jacek Bruździak, a za opracowanie muzyczne odpowiada Marek Dańczak.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w szkolnej auli, zespół zaplanował dwie identyczne premiery. Obie odbędą się 1 marca. Pierwsza o godzinie 17:00 , druga o 19:00.
Zespół Teatralny LO w Kamiennej Górze kontynuuje tradycje zespołu MY działającego przy Centrum Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze