W Centrum Kultury odbył się koncert z okazji święta Trzeciego Maja pod tytułem ?Muzyka Polska?. Przed wyjściem na scenę kwartetu dyskusję z widzami poprowadził Józef Wiłkomirski.
Józef Wiłkomirski był założycielem i wieloletnim dyrektorem Filharmonii Sudeckiej. Jest kompozytorem i dyrygentem. Poprowadził wykład-dyskusję na temat patriotyzmu. Dyskusja momentami odchodziła od głównego tematu.

Po spotkaniu z kompozytorem na scenie wyszedł kwartet Romanticello.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze