Dzisiaj (czwartek, 8 lutego) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Lubawska) odbyły się bale karnawałowe.
Przedszkolaki zajęły dzisiaj salę gimnastyczną. Od rana bawiła się młodszy grupa. Przed południem bal rozpoczęły starsze dzieci. Dzieci przyszły przebrane za księżniczki, policjantów, postacie z bajek. Uczestniczyły we wspólnych tańcach, zabawach i konkursach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze