Dzisiaj (sobota, 22 lutego) lubawska publiczność mogła wysłuchać fragmentów znanych operetek.
Do przygranicznego miasta przyjechał małżeński duet Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran) i Andrzej Jankiewicz (tenor) w towarzystwie Kameralnego Zespołu Instrumentalnego.
Artyści zaprezentowali program Karnawałowa Strauss Gala złożony m.in. z utworów Króla Walca.
Na widowni lubawskiego Domu Kultury zgromadziło się kilkadziesiąt osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze