Reklama

Karambol na drodze do Krzeszowa

Pięć osób przewiezionych do szpitala i cztery rozbite samochody to wynik wypadku, do którego doszło dzisiaj (czwartek, 26 maja) po południu, na drodze Kamienna Góra ? Krzeszów.



Z ustaleń policji wynika, że 24-letnia mieszkanka Krzeszowa jechała oplem astrą. Na tym samym pasie zatrzymały się dwa pojazdy, mitsubishi colt kierowany przez 47-latka ze Szklarskiej Poręby i volkswagen golf. Kierowcy przepuszczali inny pojazd wykonujący manewr na drodze.



Kierująca astrą zjechała na przeciwległy pas i czołowo zderzyła się z toyotą corolla prowadzoną przez 48-latka z Kamiennej Góry. Uderzenie było tak silne, że pojazd przewrócił się na dach. Uszkodzone zostały również pozostałe samochody.

Do szpitala przewieziona została kierująca oplem i pasażerka tego samochodu oraz dwoje pasażerów toyoty (66 i 67 lat), a także 13-latka jadąca w colcie.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama