Podczas wczorajszej (środa, 29 maja) sesji radni Kamiennej Góry dopytywali się o przyszłość zalewu.
? W przyszłym roku kąpiemy się w zalewie ? stwierdził burmistrz Janusz Chodasewicz. Wyjaśnił, że po Dniach Kamiennej Góry do zalewu wprowadzona zostanie ponownie substancja, która pomaga w oczyszczaniu zbiornika. Pierwszy etap tych prac zakończył się sukcesem. Z badań wynika, że warstwa mułu na dnie zmniejszyła się.
Przed dopuszczeniem zalewu do kąpieli czystość wody będą musiały potwierdzić badania odpowiednich służb.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze