Wczoraj (piątek, 19 maja) kamiennogórskich policjantów odwiedziła kolejna przedszkolna grupa.
Tym razem pracę policjantów poznawała grupa Kangurki z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady korzystania z numerów alarmowych oraz zasady bezpiecznego poruszania się i zachowania w codziennym życiu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze