Dzisiaj (sobota, 10 maja) na terenie gminy Lubawka gościła Lidia Geringer de Oedenberg, europarlamentarzystka, kandydatka w majowych wyborach do europarlamentu.
Lidia Geringer de Oedenberg przyjechała na zaproszenie członków stowarzyszenia Razem z Lubawki i okolic. Europarlamentarzystka odwiedziła Chełmsko Śląskie, jak się okazało po raz pierwszy, i zwiedziła domki tkaczy.
Kolejnym odwiedzonym miejsce była Lubawka, w której kandydatka do europarlamentu zobaczył dworzec kolejowy i rynek. Ostatnim punktem wizyty były Miszkowice i zalew Bukówka.
Członkowie Razem liczą, że znając gminę europarlamentarzystka wspierać będzie wnioski o unijne dofinansowanie rozwoju tego terenu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze