Policjanci zatrzymali 59-latka z Kamiennej Góry. Mężczyzna będzie odpowiadał za sprzedaż narkotyków.
Zatrzymany mężczyzna podejrzany jest o udzielanie narkotyków innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych. Wśród tych osób mieli być również nieletni.
Na razie mężczyzna trafił do aresztu. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za czyny, o które jest podejrzany, grozi mu od 3 do 20 lar pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze