Reklama

Kamiennogórski Pegazik

W Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyły się miejskie eliminacje XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

W kategorii młodszej, czyli wśród uczniów klas IV-VI szkół podstawowych udział wzięło 11 uczniów, pięcioro zakwalifikowanych zostało do etapu powiatowego. Pierwsze miejsca zajęli: Julia Kurzeja (Szkoła Podstawowa nr 2) oraz Lena Sosnowska (Szkoła Podstawowa nr 1). Drugie miejsce zajął Maksym Homoncik (SP 2). Trzecie miejsca zajęli: Hanna Etryk (SP 1) i Laura Duszek (SP 2).

Wśród uczniów starszych (klasy VII-VIII szkół podstawowych) do konkursu zgłosiła się jedna osoba, która zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Była to Paula Kurzeja (SP 2).

Reklama

Przewodniczącą komisji była Anna Ludwicka – Mania, członkiem komisji Tomasz Grabiński.

fot. Centrum Kultury w Kamiennej Górze

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama