Dzisiaj (poniedziałek, 9 czerwca) w Bolesławcu odbył się finał strefy jeleniogórskiej w Siatkówce Plażowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
W zawodach wystartowało 7 szkół (jedna nie dojechała) w tym dwie z powiatu kamiennogórskiego: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim do 2 wygranych setów do 15 pkt.
Kamiennogórskie szkoły po wygraniu wszystkich swoich meczów, spotkały się w finale. W decydującym meczu lepsza okazała się reprezentacja ZSZiO, zdobywając złoty medal w strefie.
Do finały dolnośląskiego który odbędzie sie za tydzień awansowały dwie pierwsze drużyny.
klasyfikacja:
I miejsce: ZSZiO Kamienna Góra
II miejsce: ZSO Kamienna Góra
III miejsce: ZSZL Zgorzelec
Skład ZSZiO: Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk, Kamil Gmyr, opiekun: Tomasz Wyszomirski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze