Reklama

Kamiennogórski finał

Dzisiaj (poniedziałek, 9 czerwca) w Bolesławcu odbył się finał strefy jeleniogórskiej w Siatkówce Plażowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.


W zawodach wystartowało 7 szkół (jedna nie dojechała) w tym dwie z powiatu kamiennogórskiego: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim do 2 wygranych setów do 15 pkt.

Kamiennogórskie szkoły po wygraniu wszystkich swoich meczów, spotkały się w finale. W decydującym meczu lepsza okazała się reprezentacja ZSZiO, zdobywając złoty medal w strefie.

Do finały dolnośląskiego który odbędzie sie za tydzień awansowały dwie pierwsze drużyny.

klasyfikacja:
I miejsce: ZSZiO Kamienna Góra
II miejsce: ZSO Kamienna Góra
III miejsce: ZSZL Zgorzelec

Skład ZSZiO: Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk, Kamil Gmyr, opiekun: Tomasz Wyszomirski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama