Dajmy drugie życie używanym, niepotrzebnym przedmiotom! Muzeum zaprasza na wyprzedaż garażową. Podczas Kamiennogórskiej Giełdy Retro będzie można sprzedać i kupić przedmioty ”z drugiej ręki” po atrakcyjnej, niskiej cenie.
Każdy, kto chciałby sprzedać swoje rzeczy, może przynieść na giełdę maksymalnie 10 przedmiotów. Stanowisko wyprzedażowe przygotowane zostanie przed Muzeum Tkactwa.
Kamiennogórska Giełda Retro odbędzie się 21 maja 2022 w godz. 8.00- 15.00. Za miejsce wyprzedaży organizatorzy nie pobierają opłat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze