Na kamiennogórskim rynku stoi już choinka. Trwa jeszcze montaż ozdób i oświetlenia.
Oficjalnie choinka ma zostać rozświetlona podczas jarmarku w weekend 8-10 grudnia.
Na rynku stoją już sanie z reniferami znane z poprzednich lat. Ustawiona został również ramka ze świątecznymi ozdobami, w której będzie można pozować do zdjęć.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze