Już dzisiaj (poniedziałek, 30 września) rozpoczyna się emisja nowych odcinków "Skarbów III Rzeszy". Zdjęcia do jednego z nich powstawały w Kamiennej Górze.
"Skarby III Rzeszy" to cykl programów przygotowywany przez Bogusława Wołoszańskiego. Tym razem autor szuka na Dolnym Śląsku nowych śladów niemieckich skarbów. Zdjęcia do jednego z odcinków powstawały w Kamiennej Górze (Skarb w Kamiennej).
Emisja cyklu rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21.30 w Polsat Play
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze