Reklama

Kamienna Góra otrzyma 1,5 mln zł na wymianę starych pieców

Kamienna Góra otrzymała dofinansowanie na wymianę kopcących źródeł ogrzewania. Zamierzamy pozbyć się prawie 200 pieców węglowych.

 

Miasto otrzyma półtora miliona złotych dotacji. Mieszkańcy będą mogli ubiegać się o dofinansowanie.

- Pieniądze przeznaczymy na modernizację instalacji grzewczych w domach jednorodzinnych oraz w mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych na terenie miasta - mówi burmistrz Janusz Chodasewicz. - Bardzo się cieszę, że z Kamiennej Góry zniknie prawie 200 kopciuchów - dodaje gospodarz miasta.

Nabór wniosków mieszkańców rozpoczniemy po podpisaniu umów z partnerami projektu. Zasady ich składania zostaną opublikowane na stronie internetowej miasta Kamienna Góra oraz w lokalnych mediach.

Reklama

Będziemy wówczas informowali o możliwym poziomie dofinansowania.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama