Reklama

Kamienna Góra dla WOŚP

Wystartowała (godz. 14:01) największa impreza 27. finału WOŚP na terenie powiatu kamiennogórskiego. Centrum Kultury zaprosiło mieszkańców do sali gimnastycznej ZSO przy ul. Słonecznej.

Aktualizacja 22:05
Po raz pierwszy w historii kamiennogórski sztab ma ponad 100 tys. zł

Ubiegłoroczny rekord kamiennogórskiego sztabu jest już pobity. W tej chwili zebrano już 109 258,60 zł.

Aktualizacja 21:20
Do godziny 21 kamiennogórski sztab zebrał 67 823 zł.

Aktualizacja 16:40
Artyści przenieśli się już na scenę. Kolejne grupy licytują fanty.

Jednym z fantów był jednorożec, za któego darczyńca przekazał 3066 zł.

Do tej pory sztab zebrał ponad 11 tys. zł.

Oryginalna informacja 
Kamiennogórski sztab gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz 25. Pierwszymi wykonawcami są tancerze KTT Fraszka.

Reklama

Wśród ponad 160 fantów jest m.in. zdjęcie z wyprawy na Ks z podpisami alpinistów, koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław, koszulka z podpisami męskiej reprezentacji piłki siatkowej, obrazy, maskotki, sprzęt AGD.

Działa Serduszkowy Kramik.

Program WOŚP w Kamiennej Górze.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama