fot. kamazpolska.pl
Dzisiaj (czwartek, 9 sierpnia) minął termin składania ofert w przetargu na zaku średniego wozu dla OSP Lubawka. Wpłynęła tylko jedna oferta.
Aktualizacja 16:15
Wedug informacji opublikowanej w Biuletynie Informacji Publicznej, kamaza oferuje Lubawce firma z Libertowa. Samochód dostarczony ma być do 5 listopada. Pojazd objęty będzie gwarancją przez 60 miesięcy.
Oryginalna informacja
Jak informuje strona OSP Pisarzowice, jedyna złożona w przetargu oferta dotyczy sprzedaży lubawskim strażakom wozu marki Kamaz. Oferta opiewa na 745 380 zł. Strażacy mieli do wydania 819 tys. zł.
O wyborze oferty decyduje nie tylko cena, ale również okres gwarancji i termin realizacji zamówienia. Po otwarciu ofert rozpoczęła się sprawdzanie poprawności oferty. Jeśli wszystko będzie złożone prawidłowo, jeszcze w tym roku pierwszy na terenie powiatu kamiennogóskiego strażacki Kamaz zacznie służbę. Zastąpi wysłużonego Stara.
Do jutra firmy mogą składać oferty w podobnym przetargu w gminie Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze