Dzisiaj (wtorek, 17 kwietnia) w ramach projektu ?Mój magiczny świat z książką w ręku? finansowanego z Banku Dziecięcych Uśmiechów uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Kamiennej Góry pojechali na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
Uczniowie obejrzeli spektakl ?Kajtuś Czarodziej?, którego bohater pokazał, jak świat baśni może uratować wszystkich przed codzienną szarością i nudą. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę uczestników i wywołały zachwyt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze