Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Mamo, tato - teatr przyjechał.
Młodzi miłośnicy teatru mogą odwiedzić Centrum Kultury w najbliższą niedzielę (22 września) o godzinie 16.00. Na scenie zaprezentowane zostanie przedstawienie Pszczółka Kaja i Przyjaciele. Wstęp kosztuje 5 zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze