Reklama

Kabaretowo w piątek

Seniorzy z lubawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pokazali dzisiaj (piątek,16 lutego) efekt wielomiesięcznej pracy w dziedzinie teatru.

 

Na scenie Domu Kultury w Lubawce pokazane zostało przedstawienie kabaretowe w wykonaniu seniorów. Spektakl nawiązuje do tradycji Kabaretu Starszych Panów. Publiczność usłyszała wiele piosenek i gagów znanych ze scen kabaretowy, jak również autorskich pomysłów twórców przedstawienia.

Wśród publiczności zasiadło młodsze pokolenie. Wnuki doceniły wysiłek swoich dziadków i babć. Spektakl grany był już podczas różnych uroczystości w Lubawce w całości lub we fragmentach, jednak za każdym razem pojawiają się w nim drobne zmiany dyktowane nowymi pomysłami.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama