Seniorzy z lubawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pokazali dzisiaj (piątek,16 lutego) efekt wielomiesięcznej pracy w dziedzinie teatru.
Na scenie Domu Kultury w Lubawce pokazane zostało przedstawienie kabaretowe w wykonaniu seniorów. Spektakl nawiązuje do tradycji Kabaretu Starszych Panów. Publiczność usłyszała wiele piosenek i gagów znanych ze scen kabaretowy, jak również autorskich pomysłów twórców przedstawienia.
Wśród publiczności zasiadło młodsze pokolenie. Wnuki doceniły wysiłek swoich dziadków i babć. Spektakl grany był już podczas różnych uroczystości w Lubawce w całości lub we fragmentach, jednak za każdym razem pojawiają się w nim drobne zmiany dyktowane nowymi pomysłami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze