Jeden z internautów poinformował nas o złym stanie technicznym jednej z bram wejściowych przy ulicy Żeromskiego w Kamiennej Górze. Wczoraj (20 maja, wtorek) na miejsce wezwana została straż pożarna.
Jak przekazał internauta brama od lat była w złym stanie. Wczoraj zaczęło się sypać nadproże. Na miejsce przez mieszkańców wezwani zostali strażacy. Wezwany został też zarządca nieruchomości, czyli Spółka Mieszkaniowa.

Brama została tymczasowo wyłączona z eksploatacji. Zabezpieczono nadproże. Trwają również prace naprawcze bramy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze