Kilka zimowych dni odcisnęło piętno na drogach. Po opadach śniegu kierowcy narzekali na sposób odśnieżania dróg, teraz powodem ich zmartwień są dziury w nawierzchni.
Kierowcy jadący drogą powiatową z Kamiennej Góry do Krzeszowa zadają sobie pytanie: czy to już wiosna? To bowiem ta pora roku kojarzy się z głębokimi wyrwami w nawierzchni, które właśnie powstały.
W tej chwili drogą trudno przejechać.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze