Wczoraj (niedziela, 6 lipca) Dawid Mordarski, uczeń Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze, wyruszył w tygodniowy rejs na pokładzie żaglowca Generał Zaruski.
Udział w rejsie to nagroda w ogólnopolskim konkursie "Energię czerpię z wody!". Dawid znalazł się wśród osiemnastu laureatów.
Częścią nagrody był udział w paradzie żaglowców W Gdańsku. Po paradzie laureaci konkursu wzięli udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Macieja Kosycarza, a następnie wyruszyli w tygodniowy rejs.
Więcej o nagrodzie: Rejs i aparat.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze