Jak informują internauci do Kamiennej Góry, do gniazda przy skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Legnickiej i Wałbrzyskiej, wróciły bociany.
Baczni obserwatorzy wypatrzyli jednego bociana już przez świętami. Ptak jednak odleciał. Dzisiaj rano do gniazda przyleciała bociania para. W chwili wykonywania zdjęcia w gnieździe był tylko jeden ptak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze