Ciekawie zapowiada się nowy sezon piłkarski wśród juniorów w II lidze okręgowej. Młodzi piłkarze wybiegną na boiska już 27 sierpnia 2022 roku.
W grupie 2 znalazły się drużyny z powiatu kamiennogórskiego: Kwarc Pisarzowice, Pagaz Krzeszów i Olimpia Kamienna Góra.
W pierwszej kolejce (27 sierpnia) Kwarc podejmie Olimpię. Pagaz zagra z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Trzeci mecz rozegra Pub-Gol Jelenia Góra z Olimpią Kowary.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze