Reklama

Jubileuszowy przegląd

Dzisiaj (czwartek, 24 kwietnia) odbył się X Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych organizowany przez Przedszkole nr 3 (ul. Papieża Jana Pawła II) z Kamiennej Góry w Centrum Kultury.



W przeglądzie uczestniczyły wszystkie kamiennogórskie przedszkola. Przedszkole nr 1 reprezentowała grupa Biedronki, która wystawiła przedstawienie "O pszczółce co szczęścia szukała". Dzieci z grupy Kłapouszki z Przedszkola nr 2 wystąpiły w sztuce "O kogutku Złotopiórku". Przedszkole nr 3 reprezentowały Uszatki z przedstawieniem "Królewna Gburka". "Maki" z Prywatnego Przedszkola "Stokrotka" wystawiły "Kwokę".

Wszystkie przedszkola otrzymały nagrody i dyplomy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama