Dzisiaj (czwartek, 24 kwietnia) odbył się X Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych organizowany przez Przedszkole nr 3 (ul. Papieża Jana Pawła II) z Kamiennej Góry w Centrum Kultury.
W przeglądzie uczestniczyły wszystkie kamiennogórskie przedszkola. Przedszkole nr 1 reprezentowała grupa Biedronki, która wystawiła przedstawienie "O pszczółce co szczęścia szukała". Dzieci z grupy Kłapouszki z Przedszkola nr 2 wystąpiły w sztuce "O kogutku Złotopiórku". Przedszkole nr 3 reprezentowały Uszatki z przedstawieniem "Królewna Gburka". "Maki" z Prywatnego Przedszkola "Stokrotka" wystawiły "Kwokę".
Wszystkie przedszkola otrzymały nagrody i dyplomy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze