Już po raz trzydziesty w Lubawce odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Biegowy Szkół i Sekcji Narciarstwa Biegowego.
Dzisiaj (sobota, 5 października) pod skocznią w Lubawce spotkali się miłośnicy aktywnego spędzania czasu. Zawody rozpoczęły się od zmagań na czas. Zawodnicy w wieku od gimnazjalisty do seniora rywalizowali na trasach o długości od 2 do 8 km. Po biegach na czas rozpoczęła się rywalizacja ze startu wspólnego młodszych dzieci. Najmłodsi mieli do pokonania prosty odcinek wyznaczony na łące pod skocznią, starsi biegli na dystansach 0,5 i 0,8 km, a uczniowie klas piątych i szóstych szkół podstawowych zmierzyli się na dystansie kilometra.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć wyniki dzieci
Kliknij tutaj, aby zobaczyć wyniki rywalizacji na czas
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze