W środę (12 lutego) o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Nadleśnictwa Kamienna Góra (ul. Bohaterów Getta 33) odbędzie się spotkanie z Tadeuszem Piotrem Prociakiem.
Środowe spotkanie ma rozpocząć cykl rozmów z ciekawymi ludźmi. To jeden z elementów obchodów 90-lecia Lasów Państwowych.
Głównym tematem spotkanie mają być liczne podróże zaproszonego gościa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze