Reklama

Jubileusze Par Małżeńskich

W dniu naszego jubileuszu dziękuje Ci żono/mężu, że nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe, wyrażam podziękowanie za okazaną mi miłość, przywiązanie i opiekę. Przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo było nadal zgodne, szczęśliwe i trwałe - te podniosłe i pełne wdzięczności słowa wybrzmiały podczas gminnych obchodów Jubileuszy Par Małżeńskich.

W Bibliotece+ Centrum Kultury w Czarnym Borze w miniony piątek zjawiło się 8 par wraz z rodzinami, by świętować przypadającą w tym roku rocznicę 50-lecia zawarcia Związku Małżeńskiego. - Przez lata z powodzeniem tworzycie podstawową komórkę społeczną. Jesteście dobrym przykładem dla młodych małżeństw, że warto razem przetrwać, mimo przeciwności losu. A Wasz staż małżeński to niebagatelny fragment historii naszej gminy - mówił Adam Górecki do Jubilatów.

Część formalną polegającą na odnowieniu przysięgi małżeńskiej przeprowadziła Anna Kabat ? kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Boguszowie Gorcach. Następnie Adam Górecki - wójt gminy oraz Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego ? Grzegorz Macko wręczyli, podczas aktu dekoracji, 8 małżeństwom z 50-letnim stażem Medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy ?Za długoletnie pożycie małżeńskie?. O oprawę muzyczną zadbał saksofonista pochodzący z Gminy Czarny Bór ? Krzysztof ?Saxo? Kurnyta.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama