W sobotę, 11 grudnia, w kamiennogórskim ratuszu swoją przysięgę małżeńską odnowili państwo Julian i Zofia Kapuścińscy.
Pięćdziesiąte gody małżeńskie państwo Kapuścińscy świętowali z najbliższą rodziną. Podczas wzruszającej ceremonii jubilaci otrzymali medale za pięćdziesiąt lat pożycia małżeńskiego, kwiaty i życzenia od najbliższych oraz władz miasta.
Pan Julian przepracował wiele lat w transporcie medycznym a jego żona w kamiennogórskim zakładzie ?Floreta?. Dochowali się dwojga dzieci, pięciorga wnuków i dwojga prawnucząt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze