Wczoraj (niedziela, 11 maja) w Chełmsku Śląskim obchodzony był jubileusz święceń kapłańskich księdza Stanisława Kowalskiego.
Proboszcz chełmskiej parafii obchodził jubileusz 25-lecia święceń. Posługę kapłańską w Chełmsku ks. Stanisław Kowalski pełni od prawie 9 lat. Swoją dotychczasową pracą zasłużył na uznanie parafian, stąd liczna ich obecność na uroczystej mszy świętej oraz podczas obiadu przygotowanego w szkole. W dniu jubileuszu księdza odwiedzili również wierni z poprzednich parafii oraz ponad 20 księży.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze