Radni obecnej i poprzednich kadencji, wójtowie i burmistrzowie uczestniczyli w dzisiejszej (wtorek, 29 kwietnia) sesji rady powiatu kamiennogórskiego.
Uroczysta sesji zwołana została z okazji, przypadającej w tym roku, 15 rocznicy utworzenia powiatów. Ten szczebel samorządu zaczął funkcjonować 1 stycznia 1999 roku.
Podczas sesji przewodniczący Dariusz Kurowski przypomniał radnych wszystkich kadencji. Starosta Ewa Kocemba przedstawiła zadania i osiągnięcia wydziałów starostwa, instytucji podlegających pod powiat oraz spółek, w których udziały ma samorząd.
Obecni byli i obecni radni oraz wójtowie i burmistrzowie odebrali podziękowania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze