Reklama

Jubileusz powiatu

Radni obecnej i poprzednich kadencji, wójtowie i burmistrzowie uczestniczyli w dzisiejszej (wtorek, 29 kwietnia) sesji rady powiatu kamiennogórskiego.


Uroczysta sesji zwołana została z okazji, przypadającej w tym roku, 15 rocznicy utworzenia powiatów. Ten szczebel samorządu zaczął funkcjonować 1 stycznia 1999 roku.

Podczas sesji przewodniczący Dariusz Kurowski przypomniał radnych wszystkich kadencji. Starosta Ewa Kocemba przedstawiła zadania i osiągnięcia wydziałów starostwa, instytucji podlegających pod powiat oraz spółek, w których udziały ma samorząd.

Obecni byli i obecni radni oraz wójtowie i burmistrzowie odebrali podziękowania.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama