Reklama

Jubileusz DPS-u

Dzisiaj (piątek, 23 czerwca) odbył się jubileusz 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie połączony z XVI Festynem Rodzin i Przyjaciół Domu.

 

Jubileuszowa zabawa została zorganizowana na terenie ośrodka. Na polanie bawili się podopieczni Domu wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Z okazji 30-lecia funkcjonowania placówki wieloletni pracownicy DPS-u otrzymali pamiątkowe odznaczenia. Uhonorowany został także Stanisław Dłużak, od 10 lat sprawujący funkcję dyrektora ośrodka. Starosta Jarosław Gęborys wraz z wicestarostą Małgorzatą Krzyszkowską wręczyli również prezenty podopiecznym Domu.

Pracownicy oraz mieszkańcy DPS-u przygotowali dla gości atrakcje – malowanie twarzy, kolorowanie włosów oraz kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób. Na scenie natomiast zaprezentowali program artystyczny.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama