Dzisiaj (piątek, 23 czerwca) odbył się jubileusz 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie połączony z XVI Festynem Rodzin i Przyjaciół Domu.
Jubileuszowa zabawa została zorganizowana na terenie ośrodka. Na polanie bawili się podopieczni Domu wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Z okazji 30-lecia funkcjonowania placówki wieloletni pracownicy DPS-u otrzymali pamiątkowe odznaczenia. Uhonorowany został także Stanisław Dłużak, od 10 lat sprawujący funkcję dyrektora ośrodka. Starosta Jarosław Gęborys wraz z wicestarostą Małgorzatą Krzyszkowską wręczyli również prezenty podopiecznym Domu.
Pracownicy oraz mieszkańcy DPS-u przygotowali dla gości atrakcje – malowanie twarzy, kolorowanie włosów oraz kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób. Na scenie natomiast zaprezentowali program artystyczny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze