Liceum Ogólnokształcące organizuje kolejny Wieczór Filologa. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie języka filmu.
W programie, inspirowany życiem i twórczością Andrzeja Wajdy, monodram Wojciecha Gałzińskiego "Miałem wielkie szczęście".
Wieczór filologa odbędzie się we wtorek (27 września) o godzinie 18:00 w auli Liceum Ogólnokształcącego.
Współorganizatorem sponsorującym wydarzenia jest stowarzyszenie Dialog.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze