W szpitalu jest lepiej niż przed dwoma miesiącami. Jest już dyrektor ds. lecznictwa, jest osoba kierująca oddziałem wewnętrznym oraz osoba ją zastępująca. Są nowi lekarze. Szczegółów nie poznali nawet radni.
Po piśmie, które otrzymali radni i zarząd powiatu w sprawie sytuacji na oddziale wewnętrznym kamiennogórskiego szpitala, z radnymi, podczas sesji, spotkała się prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Kamila Maj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze