Reklama

Jest 5 mln na Kościuszki!

W dniu dzisiejszym w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu,  członek Zarządu Bożena Kończak, odebrała z rąk Wiceministra Administracji i Cyfryzacji Stanisława Huskowskiego  promesę, przyznającą Powiatowi  Kamiennogórskiemu  5 mln. złotych.


Gospodarzami  spotkania byli  Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz  i Wicewojewoda Ewa Mańkowska.

Środki te przyznano na usuwanie skutków powodzi i są  przeznaczone na przebudowę ulicy T. Kościuszki w Kamiennej Górze.

Spośród 45 samorządów gminnych i 12 powiatowych województwa dolnośląskiego, najwięcej otrzymał powiat kamiennogórski, przed powiatem lubańskim, lwóweckim i kłodzkim. 
    

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama