W dniu dzisiejszym w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, członek Zarządu Bożena Kończak, odebrała z rąk Wiceministra Administracji i Cyfryzacji Stanisława Huskowskiego promesę, przyznającą Powiatowi Kamiennogórskiemu 5 mln. złotych.
Gospodarzami spotkania byli Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz i Wicewojewoda Ewa Mańkowska.
Środki te przyznano na usuwanie skutków powodzi i są przeznaczone na przebudowę ulicy T. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Spośród 45 samorządów gminnych i 12 powiatowych województwa dolnośląskiego, najwięcej otrzymał powiat kamiennogórski, przed powiatem lubańskim, lwóweckim i kłodzkim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze